Deski Snowboardowe Drake

Znalezienie dobrej deski snowboardowej wydaje Ci się ciężkie? Jeżeli tak, to nie słyszałeś jeszcze o deskach snowboardowych Drake. Jest to włoska marka zajmująca się produkcją desek snowboardowych oraz akcesoriów dla snowboardzistów. Drake nie posiada wieloletniej historii, gdyż produkcją desek zajmują się od 10 lat, ale mieli bardzo dobry start i obecnie są bardzo cenioną marką na rynku.

Firma Drake budowała swoją pozycję na rynku przez produkcję wiązań snowboardowych. Doskonałą jakość i styl przeniosła na produkcję desek snowboardowych. Jest częścią Nortwave firmy znanej z produkcji butów snowboardowych. Połączenie doświadczenia obu marek poskutkowało wypuszczeniem na rynek serii desek, które zyskały uznanie, a najnowsze modele dostępne są w naszym sklepie.

Drake tworzy deski snowbordowe dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Firma znajduje się we włoskich Dolomitach czyli środowisku naturalnym Snowboardzistów. Nortwave właściciel marki zaczynał od produkcji butów dla zewnętrznych firm, by z czasem zacząć tworzyć buty snowboardowe oraz własne obuwie. Przejęcie marki Drake a co za tym idzie produkcji wiązań snowboardowych nastąpiło w połowie lat 90. Wiązania Drake od samego początku charakteryzowały się bardzo wysoką jakością wykonania, ale miały problem z dystrybucją. Dopiero przejęcie przez Nortwave pozwoliło dotrzeć do większej liczby klientów. Co istotne w tej histori, Drake zachowało swoją markę dlatego dzisiaj można śmiało mówić o deskach snowboardowych Drake.